Z ŻYCIA MIASTA

JAKUB JĘDRZEJCZAK ZARZUCA PREZYDENTOWI FERENCOWI BEZCZYNNOŚĆ W KWESTII INFORMOWANIA MIESZKAŃCÓW O SKAŻENIU WODY

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Radomska Jakub Jędrzejczak zarzuca obecnemu prezydentowi Jarosławowi Ferencowi bezczynność w kwestii poinformowania mieszkańców o zagrożeniu utraty zdrowia. Chodzi oczywiście o skażenie wody bakteriami z grupy coli. Jakub Jędrzejczak wydał w tej sprawie oświadczenie. Poniżej jego treść.

Oświadczenie wydane w związku z bezczynnością Prezydenta Jarosława Ferenca wobec wystąpienia bakterii coli w wodociągu radomszczańskim.

Wczoraj po południu, najpierw media lokalne, później radio RMF, podały informację, że woda w  Radomsku jest skażona bakterią coli. Prezydent miasta Jarosław Ferenc kolejny raz nie wywiązał się ze swoich obowiązków co świadczy braku jego kompetencji i braku kompetencji jego najbliższych współpracowników. Mieszkańcy między sobą, poprzez SMS powiadamiali się wzajemnie o tym, będąc bardzo zaniepokojeni. Władze miasta nie zareagowały w porę , mimo posiadania systemu SISMS nie skorzystały z tej możliwości. To wstyd, żeby mieszkańcy miasta o zaistniałej sytuacji dowiadywali się z mediów ogólnopolskich, a nie od  Prezydenta Miasta i jego służb. Ja również otrzymałem wiele telefonów od zaniepokojonych mieszkańców z prośbą o wyjaśnienie co się dzieje. Czy mogą korzystać z wody, a jeśli tak to w jaki sposób. Tak nie powinno być.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW