Jarmark Bożonarodzeniowy w centrum Radomska

Reklama

Deptak od poczty do skrzyżowania z ul. Żeromskiego zamienił się w prawdziwe centrum świątecznych zakupów i zabawy. Wszystko za sprawą radosnego, kolorowego i pachnącego świętami Jarmarku Bożonarodzeniowego, który po raz pierwszy zorganizowano w Radomsku.


To niepowtarzalna okazja aby w świątecznej  atmosferze wybrać dobrą rybę i wędlinę na świąteczny stół, poczuć zapach prawdziwego piernika, skosztować potraw i wypieków, zrobić zapas pierogów z kapustą i grzybami, zasmakować najlepszego bigosu, rozgrzać się grzańcem z goździkami, kupić nalewki i miody, czy swojski chleb.

 Świąteczny klimat dopełni żywa szopka, kolędowe karaoke, warsztaty ozdób świątecznych, wokalne występy dzieci ze szkół podstawowych oraz seniorów, a także kolędy i pastorałki w wykonaniu orkiestry dętej Expresja z Miejskiego Domu Kultury. Gwiazdą bożonarodzeniowego jarmarku będzie zespół Sound’nGrace, który wystąpi w niedzielę o godz. 17.00 podczas wigilijnego spotkania radomszczan.

Goście odwiedzający jarmark mogą na pamiątkę zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem w towarzystwie Śnieżynek lub skorzystać z fotobudki i okolicznościowej fotoramki.

Jarmark można odwiedzać od wtorku do piątku w godzinach od 8 do 18, w sobotę i niedziele natomiast od 8 do 20.

 


Czytaj też: Pomagają cały rok, nie tylko od święta

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD