Jubileusz 5-lecia Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego w Radomsku

Reklama

Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko świętował jubileusz 5-lecia działalności. W tym okresie klub zorganizował ponad 65 różnego rodzaju biegów, rajdów i imprez.


Klub zrzesza już ponad 200 członków. Na uroczystości zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury w Radomsku miłośnicy aktywnego spędzania czasu spotkali się by powspominać i podsumować sportowe sukcesy. Członkowie klubu mogli zobaczyć syntezę z kilkudziesięciu wydarzeń sportowych i rekreacyjnych, jakie się odbyły na przestrzeni tych 5 lat, które uwiecznione zostały na filmach.

Podczas jubileuszowej gali ogłoszone zostały wyniki Radomszczańskiej Triady Biegowej 2022. Najlepszym wręczono puchary i dyplomy. Wspominano też “50 maratonów Rafała Kawki”. Gościem specjalnym imprezy był Mistrz Polski w triathlonie na długich dystansach Jakub Kimmer, który poprowadził wykład “Jakub, there are no limits!”.

Galę poprowadzili Justyna Szladerba oraz Sebastian Pierzchalski.Czytaj też: Kolejne medalowe żniwo zapaśników UKS „Zapaśnik” Radomsko na matach w Radomiu i Pabianicach

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD