Już we wrześniu w Radomsku “Korner Boxing Night”. W walce wieczoru wystąpi Robert Parzęczewski

Reklama

Efektowne nokauty, mocne wymiany w półdystansie i sensacyjne rozstrzygnięcia! Za niewiele ponad miesiąc, tj. 29 września pierwsza jesienna gala TBP we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska w 2023 roku – „Korner Boxing Night” w Radomsku.


Tymex Boxing Night wraca do Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku tym razem, jako Korner Radomsko Boxing Night. Za emocje w walce wieczoru odpowiadać będzie ulubieniec radomszczańskiej publiczności – Robert „Arab” Parzęczewski, który gwarantuje swoje umiejętności bokserskie wynikiem: 30 x zwycięstwo (18 KO) i tylko 2 porażki.

– W głównej walce wystąpi jeden z najlepszych polskich bokserów ostatnich lat Robert „Arab” Parzęczewski, a już wkrótce przedstawimy rywala pięściarza z Częstochowy – mówi Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex, która od ponad dekady organizuje gale boksu zawodowego w naszym kraju.

Już tradycyjnie pięściarską jesień rozpoczynamy od eventu w Radomsku, ok. 40 km od Częstochowy, skąd pochodzi Robert Parzęczewski. Dla niego zbliżająca się gala będzie wyjątkowym wydarzeniem, bowiem tuż przed 30 urodzinami (ur. 27 października 1993 roku).

Robert Parzęczewski, którego karierę wspierają m.in. firmy Tymex i Korner, z powodzeniem boksował w Radomsku w poprzednich latach. Rok temu na „Tymex Boxing Night 22” pokonał jednogłośnie na punkty Tomasza „Zadymę” Gromadziego, jedną z czołowych postaci federacji GFC, a na co dzień również zawodnika Tymexu. Czy do kolejnych wewnętrznych pojedynków polsko-polskich dojdzie na „Korner Boxing Night”?

– Poza Robertem Parzęczewskim, na liście bokserów gali w Radomsku 29 września są m.in. Stanisław Gibadło, Kamil „Kundzia” Kuździeń i Paweł Brach, prowadzący jednocześnie karierę w boksie olimpijskim. Oczywiście to nie wszyscy bokserzy, których kibice zobaczą w akcji za kilka tygodni. To będzie świetne otwarcie drugiej części sezonu w profesjonalnym pięściarstwie – powiedział Mariusz Konieczyński.

Dla Roberta Parzęczewskiego to będzie drugi pojedynek w tym roku. Podczas marcowej gali „Dzierżoniów Boxing Night” wygrał w szóstej rundzie z reprezentującym Niemcy Nuhu Lawalem (27-11, 15 KO).

Po powrocie z kategorii superśredniej (76,2 kg) do półciężkiej (79,3 kg), podopieczny trenera Grzegorza Krawczyka wygrywa walkę za walką. W Radomsku będzie miał szansę na podtrzymanie serii.

Pięściarskie zmagania będzie można oglądać na żywo z bliska lub przed telewizorem. Bilety do kupienia na eBilet.pl. Transmisja w TVP Sport.


Czytaj też: Sportowa Natura. Do wygrania 10 tys. zł

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD