JYSK ZAPRASZA NA CHARYTATYWNY KIERMASZ

Reklama

W sobotę 10 czerwca 2017 roku Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku organizuje VI już Kiermasz Charytatywny Dobry Produkt – Szczytny Cel.

Kiermasz to duże wydarzenie, zarówno dla społeczności powiatu radomszczańskiego jak i pracowników JYSK, które wpisało się w lokalne zwyczaje. Przygotowania do kiermaszu w firmie JYSK rozpoczynają się na wiele tygodni przed samym wydarzeniem, w tym roku zaangażowanych w organizację będzie około 100 pracowników. Wartym podkreślenia jest fakt, iż sobotni udział pracowników w przeprowadzeniu kiermaszu jest całkowicie wolontaryjny.

Dobroczynność jest miarą szacunku dla otoczenia, a w szczególności dla drugiego człowieka. Nasze działania wspierające koncentrują się przede wszystkim na obszarze zdrowia, edukacji, kultury oraz pomocy potrzebującym.

Fundusze z ostatniego kiermaszu umożliwiły między innymi powstanie Centrum Terapii Koniczynka – centrum rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych, zakup sprzętu medycznego w Szpitalu Powiatowym czy organizację ferii zimowych dla dzieci.

Wsparcie udzielane lokalnym inicjatywom buduje silniejszą społeczność lokalną, wspomaga jej rozwój i dodaje odwagi w patrzeniu w przyszłość. Dzięki kiermaszowej inicjatywie załogi Centrum Dystrybucji JYSK do potrzebujących trafiło do tej pory prawie 700 tysięcy złotych.

Kiermasz 2017 to jeszcze więcej niż w latach ubiegłych produktów z całego asortymentu firmy JYSK. Tym samym jeszcze więcej szans na pomoc i wsparcie. Dlatego też gorąco wierzymy w powodzenie kolejnej edycji kiermaszu i mamy nadzieję na liczny udział mieszkańców Radomska i okolicznych miejscowości. Dobry Produkt – Szczytny Cel!

Sobota 10 czerwca godz. 8.30 – 13.30, Centrum Dystrybucji JYSK, ul. Duńska 22, Radomsko.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD