Kabaret Paranienormalni z nowym programem “Osiemnastka” już niebawem w Radomsku

Reklama

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych, premierowych skeczy oraz debiutów, których nie zabraknie w nowym programie “Osiemnastka”.


Jak deklarują organizatorzy, “Osiemnastka” to projekt, który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji.

Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo “Osiemnastka” to skecze z udziałem publiczności – mówią twórcy kabaretu.

Na scenie wystąpią już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk.

Kabaret wystąpi na deskach Miejskiego Domu Kultury w Radomsku 10 września o godz. 17:00.

Bilety dostępne są TUTAJ.

Dla czytelników naszego portalu mamy dwa darmowe bilety. Wystarczy do nas napisać na adres redakcja@pulsradomska.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na wiadomości czekamy do 6 września.


Czytaj też: Rodzinna biesiada w Radomsku. „ERA Travel, ERA Smaku … i jesteś na dobrej drodze” [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD