www.xvideosking.me

avgle

NA SYGNALE

KAMIEŃSK: OBCOKRAJOWIEC PIŁ PIWO W TRAKCIE JAZDY. PIJANY WEEKEND NA DROGACH

Pierwszy październikowy weekend „obfitował” w nietrzeźwych kierujących. Radomszczańscy policjanci ujawnili łącznie 5 kierowców kierujących samochodem na podwójnym gazie.

Rekordzistą okazał się 43 letni mieszkaniec gminy Kodrąb, który w piątek o godzinie 14.45 prowadził samochód osobowy. Mężczyzna miał 3,4 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez innego kierowcę, który uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił natychmiast Policję.

Tego samego dnia o godzinie 22.35, w miejscowości Szpinalów, gm. Kamieńsk funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kamieńsku zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy VW Passat kierowany przez 35 letniego mieszkańca gm. Kamieńsk. I tym razem kierowca okazał się nietrzeźwy – miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę godzinie 14.20 w miejscowości Chrzanowice (gm. Gomunice) policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowce. 42 letni mieszkaniec gminy Gorzkowice kierując Fordem Focusem dachował. Alkomat wykazał 2,5 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Od pijanego kierowcy pobrano dodatkowo krew do badań na zawartość alkoholu. Podczas dachowania, mężczyzna doznał obrażeń, wskutek czego przebywa w Szpitalu Powiatowym w Radomsku na Oddziale Ortopedii.

Kolejny nietrzeźwy został ujawniony w związku ze zgłoszeniem kolizji drogowej, do jakiej doszło w miejscowości Płoszów. O godzinie 11.20 kierujący samochodem osobowym marki Audi wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany samochód Toyota, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci wykonujący czynności godzinie 13.10 odnaleźli poszukiwany pojazd w Kietlinie. 44 letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Lekceważący stosunek do prawa zaprezentował 32 letni obcokrajowiec, który w niedzielę o godzinie 15.05 w miejscowości Kamieńsk, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo pił piwo w trakcie jazdy. W jego pojeździe trzy koła były uszkodzone, jechał na felgach. Zauważyli to policjanci, którzy natychmiast przystąpili do kontroli drogowej. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Z uwagi na brak stałego miejsca zamieszkania w Polsce będzie odpowiadał w trybie przyśpieszonym.

Nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym opel corsa ujawnili radomszczańscy policjanci, którzy udali się na miejsce kolizji drogowej, do jakiej doszło w dniu niedzielę wieczorem w Radomsku ul. Wyszyńskiego. Jak ustalili policjanci kierujący Oplem jadąc ulicą Wyszyńskiego uderzył w zaparkowany w zatoczce autobusowej samochód osobowy VW Fox. Kierujący Oplem 31 letni mieszkaniec Radomska miał w organizmie 2,66 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał on uprawnień do kierowania.

Wszystkim kierującym w stanie nietrzeźwości grozi kara do lat dwóch pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Ponadto odpowiedzą oni za popełnione wykroczenia w tym za spowodowane kolizje drogowe.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.