KARATE NA LATO

Reklama

Letnia szkoła karate KKBUDO Karate z Częstochowy zaprasza małych i nieco starszych radomszczan  na letnie lekcje karate. Zajęcia są bezpłatne. Współorganizatorem akcji jest Urząd Miasta w Radomsku.

 – Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość zapoznania się z podstawami  Karate Kyokushin, poznając różne techniki bloków i uderzeń oraz elementy samoobrony – wyjaśnia Jarosław Rytel z KKBUDO Karate . –  Trenujący oprócz możliwości „wyżycia się w ruchu” podczas różnorodnych zabaw ruchowych powodujących zwiększenie sprawności fizycznej oraz koordynacji ruchowej i gibkości będą mogli kształtować pozytywne cechy charakteru takie jak: pewność siebie, umiejętność pokonywania trudności, dążenie do realizacji celu, umiejętność pracy w grupie rówieśników. Ćwiczący będą uczyli się koncentracji, samokontroli oraz samodyscypliny – dodaje.

Zajęcia trwające od 24 czerwca do 22 lipca br. odbywać się będą w ZSP nr 1, czyli w popularnym „mechaniku”. – Zajęcia będą prowadzone dwa razy w tygodniu z podziałem na grupy wiekowe.

We wtorki i czwartki od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat, natomiast w te same dni tyle że w godzinach od 18.00 do 19.00 dzieciaki w wieku 8 – 13 lat – wyjaśnia Jarosław Rytel.

Zainteresowani rodzice mogą zapisywać swoje pociechy dzwoniąc pod numer telefonu: (34) 362 69 41 lub 691-969-460. Przy zgłoszeniu należy podać wiek dziecka.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD