Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTA I POWIATU

KAUFLAND POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza na giełdę pracy dla Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.

W czwartek 22 września 2016 r. Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zorganizuje giełdę pracy dla centrum dystrybucji Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. z siedzibą w Rokszycach (gmina Wola Krzysztoporska) na stanowisko MAGAZYNIER.

Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy na w/w stanowisko to posiadanie chęci i motywacji do podjęcia pracy, posiadanie wykształcenia min. podstawowego, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Ważne! Pracodawca gwarantuje dojazd do miejsca pracy.

Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Osoby spoza ewidencji osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.

Tagi
Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW