KIERMASZ I WIGILIJNE SPOTKANIE RADOMSZCZAN JUŻ W NIEDZIELĘ

Reklama

Wigilijne spotkanie radomszczan odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w parku przy placu 3 Maja. Na niedzielę i poniedziałek zaplanowano natomiast świąteczne kiermasze.
W niedzielę o godz. 14.30 przy świątecznej muzyce rozpocznie się kiermasz, m.in. rękodzieła i bożonarodzeniowych ozdób. Będzie też można zakupić stroiki i domowe ciasta. Swoje stoiska przygotują radomszczańskie szkoły, organizacje pozarządowe, Środowiskowy Dom Samopomocy oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Dobroczynnym.
Od godz. 15.00 zaplanowano kolejne atrakcje: „Jasełka” w wykonaniu przedszkolaków, występy uczestników warsztatów artystycznych Miejskiego Domu Kultury, kolędowanie z udziałem radomszczańskich zespołów wokalnych i Chóru Emerytów i Rencistów oraz występ zespołu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – „Pod presją”.
Dzień później, w poniedziałek 19 grudnia, również przy placu 3 Maja, kiermasz – w który zaangażowali się właściciele firm z wielu branż – potrwa od godziny 12.00 do godz. 17.00. Na stoiskach znajdą się m.in. ozdoby świąteczne, stroiki, a także miody i ciasta.
Organizatorami są: Miasto Radomsko wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Miejskim Domem Kultury oraz Stowarzyszenie Centrum Pomocy „PANACEUM”.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD