Cieciura-wybory
Z ŻYCIA MIASTA

KIERMASZ I WIGILIJNE SPOTKANIE RADOMSZCZAN JUŻ W NIEDZIELĘ

Wigilijne spotkanie radomszczan odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w parku przy placu 3 Maja. Na niedzielę i poniedziałek zaplanowano natomiast świąteczne kiermasze.
W niedzielę o godz. 14.30 przy świątecznej muzyce rozpocznie się kiermasz, m.in. rękodzieła i bożonarodzeniowych ozdób. Będzie też można zakupić stroiki i domowe ciasta. Swoje stoiska przygotują radomszczańskie szkoły, organizacje pozarządowe, Środowiskowy Dom Samopomocy oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Dobroczynnym.
Od godz. 15.00 zaplanowano kolejne atrakcje: „Jasełka” w wykonaniu przedszkolaków, występy uczestników warsztatów artystycznych Miejskiego Domu Kultury, kolędowanie z udziałem radomszczańskich zespołów wokalnych i Chóru Emerytów i Rencistów oraz występ zespołu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – „Pod presją”.
Dzień później, w poniedziałek 19 grudnia, również przy placu 3 Maja, kiermasz – w który zaangażowali się właściciele firm z wielu branż – potrwa od godziny 12.00 do godz. 17.00. Na stoiskach znajdą się m.in. ozdoby świąteczne, stroiki, a także miody i ciasta.
Organizatorami są: Miasto Radomsko wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Miejskim Domem Kultury oraz Stowarzyszenie Centrum Pomocy „PANACEUM”.

Tagi
Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW