NA SYGNALEZ ŻYCIA MIASTA

KIEROWCA BUSA ZGINĄŁ W WYPADKU

Policjanci wraz z radomszczańską prokuraturą ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na drodze K-1 w miejscowości Kamieńsk, gdzie kierujący busem uderzył w ciężarówkę. W wyniku odniesionych obrażeń ciała, 35 – letni kierujący sprinterem zmarł na miejscu. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

– Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 35- letni kierujący mercedesem jadąc w kierunku Łodzi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył naczepy połączonej z ciągnikiem scani. Przy czym, 60 – letni kierowca tira zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną i oczekiwał na zmianę świateł – informuje kom. Aneta Wlazłowska, z KPP w Radomsku.

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 35- letni kierowca busa. Podróżujący sprinterem, 31 – letni pasażer ze względu na obrażenia ciała przebywa w piotrkowskim szpitalu. Obaj mężczyźni to obywatele Wielkiej Brytanii. 60 – letni kierowca ciężarówki był trzeźwy, nie potrzebował pomocy medycznej. Zgodnie z decyzją prokuratora, ciało denata zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium celem przeprowadzenia badań.

(info i foto: KPP w Radomsku)

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close