KINO ZA ROGIEM NA WAKACJE

Reklama

„Kino za Rogiem”, funkcjonujące w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku zaprasza na wakacyjne seanse. Do 12 sierpnia, zawsze o godz.10.00 wyświetlane będę najpiękniejsze światowe animacje i fabuły dla dzieci i młodzieży.

– Jest to kino familijne, do wspólnego oglądania i wspólnego przeżywania. Widzowie sami wybierają film – mówi animator „Kina za Rogiem” Anita Pawlak-Zygma.

To jeszcze nie wszystko.  Od 16 do 31 sierpnia tylko w Kinie za Rogiem widzowie sami budują repertuar. Co trzeba zrobić? Po pierwsze, zebrać paczkę przyjaciół. Po drugie wybrać film na www.kinozarogiem.pl. Po trzecie, zadzwonić do animatora „Kina za Rogiem” (tel. 533 445 770). I wreszcie, po czwarte  – zarezerwować salę.

W sierpniowej wakacyjnej ofercie „Kino za Rogiem” ma jeszcze jedną atrakcję. Są nią warsztaty teatralno-filmowe.

– Zapraszamy od 16 do 26 sierpnia w godzinach 13.00 – 15.00. Młodzież będzie pracować w 2 lub 3 równoległych grupach w zależności od liczby uczestników i tematyki zajęć. Każdą grupą zajmować się będzie instruktor w zależności od tematyki warsztatu i prezentacji finałowych. Program realizowany będzie w formie zajęć dydaktycznych oraz projekcji filmowych. Warsztaty są darmowe, a liczba miejsc ograniczona – wyjaśnia Anita Pawlak – Zygma.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD