Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAKULTURA

Kino samochodowe w Radomsku. Jaki film obejrzymy? Zagłosuj!

W Radomsku rusza pierwsze kino samochodowe. Seans odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz. 21 na placu targowym w Radomsku.

Jaki film chcielibyście zobaczyć w ramach radomszczańskiego Kina Samochodowego? Wypełnijcie ankietę.

Do wyboru są cztery filmy: (NIE)ZNAJOMI, reż. Tadeusz Śliwa. Grupa przyjaciół postanawia, że do końca kolacji wszystkie rozmowy telefoniczne mają być w trybie głośnomówiącym, a SMS-y odczytywane na głos.

JAK POŚLUBIĆ MILIONERA?, reż. Filip Zylber. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem.

I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY DOBRY BOŻE!, reż. Philippe de Chauveron. Pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów.

MIŁOŚĆ, AŻ PO ŚLUB, reż. Reem Kherici. Juliette jest szczęśliwa singielka, która zajmuje się organizacją ślubów. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela znienawidzonej koleżanki z podstawówki. A Co gorsza zakochuje się w przyszłym panu młodym!

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK