Kolejna ofiara koronawirusa w województwie łódzkim
Reklama
Dagmara Zalewska, rzecznik Wojewody Łódzkiego poinformowała o kolejnym zgonie w województwie łódzkim
osoby zakażonej koronawirusem. To: – 92-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i
posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.


![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-390x220.jpg)




