Select

KOLEJNE DROGOWE INWESTYCJE MAGISTRATU

Jubiler Ako

Urząd miasta w Radomsku przygotowuje się do kolejnych inwestycji drogowych. Jakie ulice doczekają się w najbliższym czasie remontu?

W najbliższym czasie planowana jest przebudowa pasa drogowego na ul. Reja na odcinku 270 metrów w kierunku ul. Przemysłowej. Wykonana tam zostanie nowa warstwa ścieralna, regulacja studni kanalizacji sanitarnej i krat studzienek ściekowych. Koszt inwestycji to blisko 179 tys. zł.
Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się zasadnicze prace przy rozbudowie ulicy Rolnej, na odcinku od ZSG nr 5 (ul. Słoneczna) do ul. Stodolnej. Wykonano już frezowanie jezdni. Koszt zadania to 200 tys. zł. Również w tym miesiącu rozpoczną się prace, związane z budową chodnika na ulicy Rolnej (od ul. Tysiąclecia do ul. Skoczyńskiego). Koszt inwestycji wyniesie 100 tys. zł.
We wrześniu rozpocznie się również przebudowa ul. Orląt Lwowskich, na odcinku 290 metrów od ul. Makuszyńskiego w kierunku ul. Kukuczki wraz ze skrzyżowaniem z ul. Makuszyńskiego. Przebudowany zostanie pas drogowy oraz powstaną utwardzone pobocza. Inwestycja pochłonie 125 tys. złotych.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD