Kolejne sukcesy biegaczy KBKS

Dwa tygodnie temu w Polańczyku odbyły się zawody Wataha Bieszczady Extreme Triathlon. Zawodnik KBKS Mateusz Półrola wystartował na dystansie przedłużonej “ćwiartki”- 900m pływania- 67km roweru- 11km biegu. Na tym dystansie wystartowało 20 zawodników.

Pierwszy etap, czyli pływanie w rześkim Jeziorze Solińskim, omyłkowo zostało wydłużone do dystansu 1200-1300m. Mateusz z czasem około 27:09 przy rowerze pokazał się jako 8.

Szosowy etap rowerowy indywidualnej jazdy na czas po górach radomszczański zawodnik ukończył na miejscu 4. nieznacznie tracąc do 3. zawodnika. Czas przejazdu 67km z około 1300m przewyższeń wyniósł 2:41:22 i był to 3. czas zawodów. Etap ten zawierał kilka utrudnień związanych z remontami dróg oraz rozgrywany był w ruchu otwartym.

Ostatnim etapem był bieg górski na dystansie nieco ponad 11km z przewyższeniami na poziomie 400m w górę, trasa na Wierchy i z powrotem. Z drugim czasem biegu- 1:09:36 Mateusz ukończył zawody na trzecim miejscu Całkowity czas zawodów to 4:18:08.
W Kleszczowie, w biegu na 5 km Kinga Pietras zajęła 3 miejsce open wśród kobiet z czasem 00:18:22. W biegu dla dzieci Gosia Parada na dystansie 300m – 2. miejsce na 24 dziewczynki oraz Magdalena Parada dystans 800m – 3. miejsce na 6 dziewczynek.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store