Kolejne utrudnienia czekają kierowców na A1 pod Piotrkowem

Reklama

W związku z kontynuacją prac związanych z myciem ekranów przy autostradzie A1, we wtorek, 20 września należy spodziewać się kolejnych ograniczeń. Między węzłem Piotrków Trybunalski Południe i Piotrków Trybunalski Zachód zajęte zostaną: pas awaryjny i pas wolny jezdni w kierunku Łodzi.


Początek prac zaplanowano na godz. 7.30, zakończenie ok. godz. 19.00.

Z kolei w środę i czwartek (21 i 22 września) w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK74j) będą prowadzone prace związane z montażem urządzeń pomiarowych.

W środę (21 września) prace będą prowadzone na obu jezdniach autostrady, na długości ok. 2 km, przy czym zostanie wprowadzone zwężenie do jednego pasa ruchu na każdej z jezdni.

W czwartek (22 września) nastąpi kontynuacja tych prac, z tym, że będą one prowadzone w sąsiedztwie węzła Piotrków Trybunalski Zachód – na łącznicy Katowice – Warszawa, która zostanie zwężona do jednego pasa i na jezdni prowadzącej w kierunku Gdańska, gdzie zostanie wprowadzone zwężenie do dwóch pasów ruchu – informuje Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W obu przypadkach prace rozpoczną się o godzinie 6.00 i zakończą ok. godz. 16.00.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD