Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

KOLEJNE UTRUDNIENIA NA A-1

Od poniedziałku 6 maja na palcu budowy autostrady A-1 (obecnie droga krajowa nr 1) planowane są kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem zmiany będą dotyczyły odcinka „C” pomiędzy Kamieńskiem (bez węzła Kamieńsk) a Radomskiem (razem z węzłem Radomsko), czyli odcinka, za którego realizację odpowiada konsorcjum firm STRABAG-BUDIMEX. Jest to odcinek o długości 16,72 km.

Zmiana organizacji ruchu będzie polegała m.in. na wyłączeniu z ruchu wschodniej jezdni DK-1. Po zachodniej jezdni będzie prowadzony ruch dwukierunkowy. Obecne skrzyżowania z sygnalizacją świetlną (w ciągu drogi krajowej nr 42 Radomsko – Ładzice oraz w ciągu drogi powiatowej nr 3947E Stobiecko Szlacheckie – Rożny) zostaną zastąpione tymczasowymi skrzyżowaniami typu rondo.

Powyższe zmiany wiążą się z kolejnymi utrudnieniami zarówno dla kierowców jadących drogą krajową nr 1, jak drogą krajową nr 42 oraz drogą powiatową nr 3947E.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Prace nie rozpoczęły się wczoraj tylko dużo wcześniej. Trzeba przyznać, że końca tych przygotowań nie widać ale już słupki pod znaki i niektóre znaki niwej organizacji ruchu są na swoich miejscsch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW