KOLEJNE ZEZWOLENIA DLA FIRM INWESTUJĄCYCH W RADOMSKU

Reklama

W siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wręczono zezwolenia na rozpoczęcie działalności gospodarczej w podstrefach ekonomicznych. Dwa z nich otrzymały firmy, które zainwestują w Radomsku. Są to Texus Poland sp. z o.o. oraz EURO MEBLE Sp. z o.o.

Texus Poland Sp. z o.o. to włoska spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej działającej na rynkach międzynarodowych. Inwestycja Texus Poland w Radomsku będzie polegała na budowie i zwiększeniu mocy produkcyjnych zakładu, zajmującego się produkcją włóknin, które znajdą zastosowanie w produktach higienicznych jako warstwa rozprowadzająca w  pieluszkach jednorazowych i podpaskach. W ramach drugiego już zezwolenia firma zainwestuje w Radomsku prawie 65 mln złotych.

Radomszczańska firma EURO MEBLE Sp. z o.o. zrealizuje inwestycję o łącznej wartości 4,1 miliona zł. Na działce powstanie nowoczesny zakład produkujący meble na rynek krajowy i zagraniczny. Inwestor zamierza rozpocząć budowę zakładu jeszcze w 2018 roku i zakończyć do 31 grudnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD