KOLEJNY POLITYCZNY TRANSFER PRZED NAMI?

Reklama

Tomasz Kornacki, był jedynym radnym z komisji rewizyjnej, który głosował „za” udzieleniem prezydentowi Radomska absolutorium. Czy świadczy to o tym, że w radzie miejskiej szykuje się kolejny polityczny transfer?

Przypomnijmy.  Do pierwszego politycznego transferu doszło w styczniu tego roku za sprawą radnego Pawła Kałdońskiego, który opuścił klub radnych Platformy Dialogu na rzecz prezydenckiego ugrupowania Razem dla Radomska.

Po dzisiejszej laurce jaką prezydent Jarosław Ferenc otrzymał od radnego Tomasza Kornackiego będącego członkiem klubu radnych Platforma Dialogu można przypuszczać, że Kornacki puszcza oko do urzędującego prezydenta.

Kornacki był jedynym radnym, który podczas dzisiejszej komisji rewizyjnej głosował „za” udzieleniem prezydentowi Radomska absolutorium. W rozmowie z dziennikarzami chwalił prezydenta.

Zapytaliśmy zatem radnego Kornackiego czy pójdzie w ślady radnego Kałdońskiego i zamieni Platformę Dialogu na Razem dla Radomska?  – Raczej nie. Nie mam takich planów – stwierdził, dodając po chwili: – Czasem zdarza się, że ktoś ma inne zdanie niż reszta klubu. Zdanie każdego należy uszanować.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD