SPORT

KOLEJNY SUKCES ZAWODNIKÓW UMLKS RADOMSKO

Najmłodsi zawodnicy stołowi UMLKS Radomsko z sukcesami wystartowali w Turnieju Tenisa Stołowego rozegranego w Bełchatowie z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pierwsze miejsce w kategorii skrzatów zdobył Sebastian Musiał, 4. lokatę wywalczył natomiast siedmioletni Kamil Dróżdż, dla którego był to pierwszy turniej w życiu. W kategorii  młodzików na miejscach 7-8 sklasyfikowany został Jakub Szwedzik.  O wiele gorzej zaprezentowali się nasi III – ligowcy klubu, ponieważ przegrali MKP Rzgów (4-6). Punkty dla UMLKS zdobyli: Ireneusz Grodek, Krzysztof Wieczorek, Bogdan Kokosiński.

– Cieszy bardzo dobra postawa naszej młodzieży w bełchatowskim turnieju. Są to bardzo młodzi zawodnicy robiący stałe postępy, jednak do tego żeby z powodzeniem zastąpić obecnie grających w pierwszej drużynie potrzeba dużo czasu i ciężkiej systematycznej pracy.  Mecz naszych III ligowców miał bardzo dramatyczny przebieg, a wynik był sprawą otwartą do samego końca – zauważa trener Jacek Kawka. – Szkoda, ponieważ nie byliśmy gorszą drużyną. Jednak kilka pojedynczych piłek zadecydowało o wygranej gości. Żeby myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej musimy za tydzień wygrać w Bychlewie z liderem Jutrzenką. W sporcie wszystko jest możliwe – dodaje trener Kawka

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close