KOLEJNY WYPADEK “POD WPŁYWEM”

Reklama

W Gepnerowie (gmina Przedbórz) doszło do wypadku samochodowego. Z policyjnych ustaleń wynika, iż kierujący peugeotem 206 jadąc w kierunku Przedborza, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na prawe pobocze w wyniku czego doszło do dachowania pojazdu. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia, ale niebawem powrócił na nie wraz z tatą. Badanie wykazało, że młody mężczyzna jechał na tzw. podwójnym gazie…

W wyniku wypadku ucierpiał pasażer peugota, który został przewieziony do szpitala we Włoszczowie.  – Do szpitala trafił 21-letni kierowca, mieszkaniec gminy Kluczewsko. W toku policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna  był pod wpływem alkoholu, miał 2,7 promila – informuje nadkom. Włodzimierz Czapla z radomszczańskiej policji. – Dodatkowo 21-latkowi pobrano krew do badania, które wykaże, w jakim był stanie w chwili zdarzenia – dodaje funkcjonariusz.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD