Komendant Policji w Radomsku – insp. Piotr Nowicki pożegnał się z policyjnym mundurem

Reklama

29 stycznia był ostatnim dniem służby w policji insp. Piotra Nowickiego. Z policyjnym mundurem rozstał się po ponad 28 latach. Z uwagi na pandemię pożegnanie komendanta odbyło się w nielicznym gronie, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

W ostatnich dniach pełnienia służby insp. Piotr Nowicki podziękował policjantom, pracownikom cywilnym oraz zaproszonym gościom za lata owocnej, profesjonalnej służby i pracy. Podkreślił, że zamykając policyjny rozdział swojego życia ma poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z rzetelnie realizowanych zadań i działań na rzecz mieszkańców powiatu radomszczańskiego.

 

Inspektor Piotr Nowicki służbę rozpoczął w 1992 roku w pionie kryminalnym. W kolejnych latach służby ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Następnie awansował na stanowiska kierownicze w radomszczańskiej komendzie. W 2007 roku został Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku. W 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi powierzył mu obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim a w 2017 roku został Komendantem Powiatowym Policji w Radomsku.

Czytaj też: Powiat kupił dom dla dzieci w Strzałkowie [Zdjęcia]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD