www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

KONFEDERACI O ZAŁOŻENIACH PROGRAMOWYCH

Przedstawiciele Konfederacji, a zarazem kandydaci na posłów: Patryk Marjan z Bełchatowa oraz Jacek Rak i Marcin Budkiewicz z Radomska podsumowując kampanię wyborczą kolejny raz wyartykułowali założenia programowe. Zamykają się one w 5 podstawowych postulatach gospodarczych. Mowa o: likwidacji PIT, obniżce CIT do 5 proc., płatności gotówką bez limitu, dowolnym ZUS- ie dla wszystkich oraz wolnym handlu ulicznym.

Jak podczas dzisiejszego spotkania z radomszczańskimi dziennikarzami zauważył Patryk Marjan, założenia programowe Konfederacji nie są słowami rzucanymi w próżnię.  – Mamy już gotowe projekty uchwał, które gwarantują to, że a jeżeli wyborcy 13 października obdarzą nas zaufaniem staną się faktem – mówił  Patryk Marjan. –  Poza tym wszystkie inne partie niestety starają się budować model państwa socjalistycznego, co w naszej ocenie jest bardzo złym kierunkiem – dodał.

O jakich  zmianach mowa, a co za tym idzie projektach uchwał?  Działacze Konfederacji są po pierwsze za likwidacją podatku PIT od osób fizycznych. – Nie chcemy ludzi karać za pracę. Chcemy, aby pensje które otrzymują brutto otrzymywali netto – mówił P. Marjan.

Przedstawiciele Konfederacji są również za obniżeniem CIT do 5 proc., płatnościami  gotówkowymi bez limitu, dowolnym ZUS- em dla wszystkich oraz wolnym handlem  ulicznym. – W tej chwili CIT płacą małe przedsiębiorstwa, a wielkie korporacje prowadzą kreatywną księgowość. Konfederacja odrzuca wszelkie projekty Polski bezgotówkowej czy płatności tylko kartą. Jeżeli chodzi o wolny handel uliczny, chcemy wyjść do obywateli i pozwolić im „zdrowo handlować”, czyli aby pani sprzedająca na jajka z koszyka na bazarku nie była obciążona dużymi opłatami. I wreszcie dobrowolny ZUS dla wszystkich. Nikt od 30 lat się tym nie zajął. Chcemy podjąć się tego trudnego zadania. Nie chcemy obiecywać młodym ludziom, że zapewnimy im przyszłość, a potem powiedzieć, że te pieniądze są głodowe. Jeżeli ktoś chce, powinien samemu zadbać o swoją własną przyszłość – wyjaśniał P. Marjan.

Jacek Rak zwrócił ponadto uwagę na zdaniem Konfederatów złą reformę oświaty oraz brak rozwiązań dotyczących problemów w służbie zdrowia. Żadna partia nie próbuje naprawić opieki medycznej, tylko ciągle dokładane są pieniądze. Uważamy, że to nie jest wyjście z sytuacji. Proponujemy reformę całego systemu. Borykamy się z problemami w systemie edukacji. Likwidacja przez PiS gimnazjów, to zmiana systemu na 8 plus 4, nie oddało to jednak edukacji do kontroli rodzicielskiej – mówił Rak.

Marcin Budkiewicz skupił się na wartościach tradycyjnej rodziny.Podejmiemy się obrony tradycyjnej rodziny, pojmowanej jako związek kobiety i mężczyzny. Jesteśmy jedyną opcją, która jest w stanie zablokować legalizację małżeństw osób jednopłciowych, a potem adopcji przez nich dzieci – czego PiS nie jest w stanie zrobić – stwierdził Budkiewicz.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.