www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ PRZEDSTAWIŁA SWOICH KANDYDATÓW DO SEJMU Z RADOMSKA

Na palcu 3 maja odbyła się konferencja prasowa Konfederacji Wolność i Niepodległość. Patryk Marian „jedynka”  Konfederacji w nadchodzących wyborach przekonywał radomszczan aby odwiedzili się za mocno ugruntowaną Polską czyli Konfederacją Wolność i Niepodległość. Jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych ma charakter prawicowy i eurosceptyczny. Ugrupowanie zrzesza środowiska proobywatelskie, narodowe, wolnościowe, rolnicze.


-13 października mieszkańcy Radomska  i okolic będą wysyłać swoich reprezentantów do Parlamentu Polskiego. Będą mogli głosować na tych co zawsze. Czyli PIS, PSL, PO, SLD. Te ugrupowania, które rządzą Polską już od 30 lat. To one są odpowiedzialne za fatalny stan służby zdrowia, za bardzo duże naciski podatkowe dla obywateli jak i również przedsiębiorców. (..) My będziemy całe Polskie społeczeństwo przekonywać do naszej wizji państwa Polskiego – silnego – mówił dziś Patryk Marian.

Jak zapowiada polityk Konfederacja będzie walczyć o obniżkę podatków dla obywateli i przedsiębiorców. Gwarantują realizacje interesów polskiego obywatela. Partia chce więcej wolności dla obywateli. Popiera m.in legalizacje marihuany.
Na konferencji przedstawiono „całą drużynę” czyli radomszczan, którzy startują w wyborach z ramienia Konfederacji.
Na pozycji drugiej Jacek Rak. Przedsiębiorca, reprezentant na listach Konfederacji środowiska Kukiz 15. Na pozycji 8 Marcin Dudkiewicz, przedstawiciel środowisk narodowych.

 

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.