Reklama
KOMBIT-kasy

Koniec kadencji Młodzieżowej Rady Miasta

Radni obecnej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta spotkali się w sali obrad urzędu miasta po raz ostatni. Zaczęli bardzo aktywnie, potem przyszły osobliwości roku 2020 w postaci pandemii koronawirusa. Teraz przyszedł czas na podsumowania i wnioski.

W ostatniej sesji MRM udział wzięli również prezydent Jarosław Ferenc i ich opiekun z „dorosłej” rady – Piotr Lisowski.

Chciałbym podziękować za zaangażowanie w pracę na rzecz miasta i jego młodzieży. Jestem szczerze mówiąc pod wrażeniem, że w tak młodym wieku jest tak duża chęć obywatelskiego działania i liczę, że jeszcze nie raz spotkamy się i będziemy rozmawiać o losach naszego miasta – mówił do młodzieżowców prezydent – zachęcam oczywiście do dalszego, tak aktywnego, uczestnictwa w życiu Radomska i przypominam o tym, że właśnie jesteśmy w trakcie sporządzania Strategii Miasta i liczymy również na wasze propozycje, które mogłyby zawrzeć się w tym dokumencie.

Wybory do kolejnej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta odbędą się 21 października i przeprowadzane będą osobno w każdej ze szkół – szkoły podstawowe dysponują po jednym mandacie, a na każdą szkołę ponadpodstawową mandaty przypadają trzy.

fot.UM

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW