MEBIN

Konkurs „Z górki na pazurki- moje ferie” został rozstrzygnięty

W Miejskiej Bibliotece w Radomsku rozstrzygnięto XVI edycję Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Z górki na pazurki-moje ferie”. Pierwsi laureaci konkursu odebrali już nagrody.

Na konkurs wpłynęło 505 prac w trzech kategoriach wiekowych:
I (6-8 lat) 128 prac
II (9-11 lat) 267 prac
III (12-13 lat) 110 prac

Prace oceniła komisja w składzie :
Przewodnicząca: mgr Ewelina Hofman- Wróblewska – artysta plastyk,
członkowie: mgr Karolina Mysłek – artysta plastyk,
mgr Malwina Cieślik – artysta plastyk.

W kategorii od 6 do 8 lat przyznano nagrody:

I miejsce Aleksandra Hebda z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie

I miejsce – Alicja Sowa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku

II miejsce – Maria Broszkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

II miejsceMarcelina Tomczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie

III miejsce – Lena Bąk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie

III miejsce Alicja Nowakowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w

Radomsku

Wyróżnienia :

Kaja Dróżka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobryszycach

Maja Dulewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

Zuzanna Gorgoń z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomsku

Alicja Jusiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie

Iga Komorowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku

Lena Majdańska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Szymon Mazurek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Natalia Mróz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku

Zofia Rogaczewska ze Szkoły Podstawowej w Łękińsku

Nataniel Rycaj ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie

Gabriela Skóra z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

Dominik Solecki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Słupicy

Lena Zatoń z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku

W kategorii od 9 do 11 lat przyznano nagrody:

I miejsce Gaja Kondrat ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu

I miejsce – Dominik Pechta z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

II miejsceZofia Knapik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

(za dwie prace)

II miejsce – Weronika Ziółkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8

w Radomsku

III miejsce – Monika Blada z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudzicach

III miejsce – Hanna Wesołowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

III miejsce – Kacper Wódka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku.

Wyróżnienia :

Hanna Bednarska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku

Konrad Bilski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie

Wiktoria Famulska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudzicach

Kinga Jończyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku

Izabela Juszczak ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu

Maja Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie

Nina Kozak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku

Maja Leśniak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach

Gabriela Łoza z Osiedlowego Domu Kultury „Okrąglak” w Zamościu

Jan Osak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku

Filip Paul z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku

Zuzanna Szymczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku

Paweł Wojciechowski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku

W kategorii od 12 do 13 lat przyznano nagrody:

I miejsce – Julia Hofman z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku

I miejsce – Wiktoria Poteralska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

II miejsce – Marcelina Purgał z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie

II miejsce – Natalia Węgrzyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

III miejsce – Dominika Dziwińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w

Radomsku

III miejsce – Judyta Jagusztyn z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku

III miejsce – Lena Wołoch ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu

Wyróżnienia :

Maja Bartoń z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku

Maja Chwała ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Kinga Chwastek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

Maria Gąćkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

Marcin Gryglewski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie

Alicja Kacprowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie

Angelika Kłosińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku

Lena Koperska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

Wiktoria Matuszak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach

Krzysztof Skowronek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku

Bartosz Smutek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobryszycach

Jakub Świderek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Czytaj też: Zasiłek opiekuńczy przedłużony

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW