Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAKORONAWIRUS

Koronawirus potwierdzony u pracowników szpitala w Radomsku. Komunikat dyrekcji

Komunikat Szpitala Powiatowego w Radomsku:

W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u dwóch pracowników pracujących na terenie poradni specjalistycznej, przyjęcia do lekarzy specjalistów w naszej placówce zostają wstrzymane do poniedziałku. Dotyczy to także planowych badań z zakresu diagnostyki obrazowej.

Jak w każdym podobnym przypadku, pracownicy stacji sanitarno-epidemiologicznej ustalają osoby, które miały kontakt z chorymi, w celu objęcia ich kwarantanną.

Od wszystkich pracowników i pacjentów mogących mieć kontakt z powyższymi osobami zostaną pobrane wymazy do badań w kierunku SARS-CoV-2.

Na podstawie zaleceń Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Radomsku w pomieszczeniach poradni specjalistycznej zostaną przeprowadzone czynności dezynfekcyjne.

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Radomsku

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

2 Komentarze/y

  1. Ludzie nie ma żadnego nowego koronawirusa. to wszystko jest jeden wielki przekręt a społeczeństwo łyka to jak pelikan kombinerki. dla przykładu dlaczego w polskiej sieci sklepów Dino było ognisko zakażenia a w takich gigantach jak biedronka czy lidl już nie? dziwny zbieg okoliczności prawda? wirus sobie wybiera tylko polski kapitał? Kurde sprytny ten wirus.
    Mamią oczy ludziom wirusem który jest z nami cały czas.
    Przetrzyjcie oczy !

  2. Jesteś zwykły debil, co nie zmienia faktu, że cwaniaki i nieroby wykorzystują epidemię do własnych celów! 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK