Kup ozdoby świąteczne, wesprzyj niepełnosprawnych

Reklama

Prześliczne stroiki, urzekające aniołki i bombki, ręcznie robione kartki świąteczne i wiele innych bożonarodzeniowych ozdób, wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Radomsku, od wielu lat umilało nasze domy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Choć tradycyjny kiermasz w tym roku się nie odbędzie, wciąż można wesprzeć osoby niepełnosprawne i nabyć świąteczne ozdoby.

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne Oddział Terenowy w Radomsku, które prowadzi Warsztaty Terapii Zajęciowej, ze względu na obecne warunki epidemiologiczne nie organizuje tradycyjnego bożonarodzeniowego kiermaszu, ale proponuje inne możliwości nabycia świątecznych ozdób.

Stroiki, choinki, bombki, aniołki, kartki świąteczne i inne ozdoby, wykonane przez osoby niepełnosprawne w ramach rehabilitacji i terapii na Warsztatach Terapii Zajęciowej, można zamówić telefonicznie  – stowarzyszenie zapewni dowóz zamówionego asortymentu na terenie Radomska. Przykładowe prace:

 

Cennik prac:

  • Wianuszek: 15 – 30 zł
  • Stroik: 10 – 30 zł
  • Bombka: 5 – 7 zł
  • Kartka świąteczna: 5 zł
  • Aniołek: 5 zł

Osoby zainteresowane zakupem, proszone są o kontaktu z WTZ (tel. 509 691 493) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 13.30. 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD