Lato z Rozbiegajmy Radomsko. Rozgrywki sportowe i piknik rekreacyjno-sportowy

Reklama
Na co dzień skupiają się nad tym, aby rozbiegać Radomsko. Tym razem zapraszają najmłodszych do super zabawy podczas imprezy Lato z Rozbiegajmy Radomsko!
W ten aktywny sposób organizatorzy chcą pokazać, że sport pod każdą postacią jest doskonałym pomysłem na każdą porę roku.
Już 29 sierpnia (niedziela) w godzinach od 15.00 do 19.00 organizatorzy zapraszają na skwer na Miłaczkach, u zbiegu ulic Grodzkiej i Raciborskiego. W programie m.in:
- Gry sprawnościowe, slalom sprawnościowe, sztafeta wielozadaniowa, konkurencję z mininagrodami i medalami dla uczestników,
- Strefa dmuchańców przygotowaną przez Hotel Porto,
- Gry i zabawy sportowe – m.in. slalom, przeciąganie liny, badminton, twister,
- Atrakcje przygotowane przez harcerzy z XIII Czarnego Szczepu,
- Stoiska z malowaniem twarzy,
- Strefa grillowa z kiełbaskami i innymi przekąskami



![Z sercem na schodach. Bieg Dwóch Wieżowców dla WOŚP [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSCN5098-390x220.jpg)

![Radomsko gra do końca! Trwa 34. Finał WOŚP. Wolontariusze kwestują w Radomsku [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSCN5044-390x220.jpg)
![Radomsko gra do końca! Trwa 34. Finał WOŚP. Wolontariusze kwestują w Radomsku [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSCN5044-220x150.jpg)
