Magdalena Spólnicka

LICYTACJE I ZBIÓRKI DLA RAFAŁA KOPROWSKIEGO. POMÓŻCIE MU WRÓCIĆ DO ZDROWIA!

Rafał Koprowski z Radomska potrzebuje Waszego wsparcia.

Rafał jest strażakiem i ratownikiem, zawsze gotowy służyć innym i być na miejscu wypadków, aby nieść pomoc. Teraz on potrzebuje pomocy.  Rafał miał poważny wypadek samochodowy. Jego stan był bardzo poważny. Zapadł w śpiączkę. Po prawie 2 miesiącach Rafał odzyskał świadomość. Jednak po wypadku w skutek poważnego urazu mózgu Rafał wszystkiego musi się uczyć od nowa. Rafał jeszcze nie mówi, nie siedzi samodzielnie, jest całkowicie zależny od bliskich i lekarzy.
– Przed nami więc kolejny, nie mniej trudny etap.  Dlatego tak ważna dla niego jest rehabilitacja neurologiczna i sprzęt umożliwiający później rehabilitację w domu. Jak wszystko zsumowaliśmy to kwota, która nam wyszła zamurowała nas. Nie mamy takich środków, ale wierzymy, że dzięki pomocy, także Twojej uda się postawić Rafała na nogi i odzyskać zdrowie – proszą o pomoc rodzice i bliscy Rafała.
Na leczenie Rafała potrzeba blisko 100 tys. zł. Do tej pory udało się zabrać 15% tej kwoty. Każdy z was może pomóc. Wpłaty można dokonać na stronie Rafał cudem uniknął śmierci. Pomóż strażakowi i ratownikowi wrócić do zdrowia!
To jednak nie jedyny sposób. Na facebooku powstała grupa Licytacja dla Rafała Koprowskiego.
Licytacja ma charakter charytatywny.  Akcja ma zarówno charakter ogólnopolski jak i lokalny. Każdy może dołączyć do grupy i dać na licytację przedmiot od siebie. A wylicytować można niemalże wszystko. Ubrania, książki, viuchery, filmy, kolacje, sesje zdjęciową, trening personalny, wizytę u makijażystki, strzyżenie włosów.
Członkowie grupy podbijają licytację, aukcja trwa do godziny wyznaczonej przez darczyńcę. Po zakończeniu aukcji darczyńca oznacza w poście osobę, która zaproponowała najwyższą kwotę. Kupujący zobowiązany jest w terminie 48h od zakończenia aukcji do wpłacenia wylicytowanej kwoty na konto zrzutki: https://www.siepomaga.pl/rafal-koprowski.
Pomóżcie, liczy się każda złotówka!

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD