Z ŻYCIA MIASTA

MAGDALENA SPÓLNICKA PONOWNIE SZEFOWĄ PO

Wybrano nowe władze w kole Platformy Obywatelskiej w Radomsku. Uprawnieni do głosowania członkowie miejskich struktur Platformy Obywatelskiej  na funkcję Przewodniczącej Koła ponownie wybrali Magdalenę Spolnicką.

Wiceprzewodniczącym PO w Radomsku został Rafał Dębski. Funkcję Sekretarza sprawować będzie podobnie jak dotychczas  Joanna Łysik – Michałkiewicz. Na Skarbnika wybrano Beatę Zaborowską.

– Bardzo dziękuję wszystkim członkom Platformy Obywatelskiej w Radomsku za to, że oddali na mnie swój głos. My, jako lokalna Platforma mamy świadomość, jak trudna praca przed nami. Chcemy iść do wyborów samorządowych silną zwartą grupą. Mamy doskonałą ofertę, ogromny potencjał personalny, świetnych miejskich radnych. Na nich chcemy budować a zarazem złożyć odpowiedzialność w ich ręce, aby wizerunek Platformy Obywatelskiej w Radomsku był jak najlepszy. Chcemy przekonać mieszkańców, że jesteśmy najlepszą możliwą opcją, która ma wiele do zrobienia i wiele do zaproponowania – mówiła po wyborze na Przewodniczącą PO w Radomsku, Magdalena Spólnicka.

2 grudnia, członkowie PO wybiorą przewodniczego struktur powiatowych.

Tagi
Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close