www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

MAGISTRAT POZYSKAŁ DOFINANSOWANIE NA NOWY BASEN

Mowa o 3,5 mln złotych pozyskanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Jak się okazuje warto przygotowywać dobre wnioski oraz współpracować z przedstawicielami Rządu Polskiego. Wymiernym tego przykładem jest uzyskanie przez Miasto Radomsko 3,5 milionowego dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę nowego basenu, który powstaje przy ulicy św. Jadwigi Królowej w Radomsku. Jak zauważa wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra, jest to jedno z największych dofinansowań na tego typu obiekty sportowe w Polsce, które w tym roku przeznaczyło ministerstwo.

Wniosek o dofinansowanie basenu opracowany przez miejskich urzędników, pod nadzorem wiceprezydenta Jacka Belki został złożony w marcu tego roku. Od tego czasu ruszyła procedura, a zarazem rozpoczęły się rozmowy…

Jak podczas dzisiejszej konferencji prasowej zauważył prezydent Radomska Jarosław Ferenc w przyznanie Radomsku maksymalnego dofinansowania z Ministerstwa Sportu bardzo mocno zaangażował się wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra. – Dziękuję panu wicewojewodzie, ponieważ jego duże zaangażowanie, mówiąc wprost – lobbing naszego projektu, zaskótkował tym, iż możemy cieszyć się z otrzymanego dofinansowania.

Wicewojewoda Krzysztof Ciecióra, ciesząc się z otrzymanego przez Radomsko dofinansowania na budowę nowego basenu, zauważa jednocześnie, iż łatwo nie było… – Przyznam, nie było łatwo pozyskać te pieniądze. Jednak dzięki bardzo dobrze przygotowanemu wnioskowi przez urzędników Miasta Radomska oraz współpracy z magistratem udało się te pieniądze pozyskać. Chciałbym też podkreślić, iż tego typu działania i aktywności powinny być jak najbardziej skoordynowane, czego przykładem jest dofinansowanie na nowy basen w Radomsku  – zauważa wicewojewoda Ciecióra.

3,5 milionowe dofinansowanie na budowę nowego basenu nie jest jedynym jakie otrzymało Miasto Radomsko. W grudniu 2017 roku Urząd Marszałkowski w Łodzi poinformował, iż Miasto Radomsko pozyskało 7 362 699,99 złotych, czyli dokładnie tyle, o ile wnioskował magistrat na budowę obiektu rekreacyjno – sportowego przy ul. św. Jadwigi Królowej w Radomsku.  – Olbrzymi wkład w pozyskanie tych środków miał Stanisław Witaszczyk oraz Joanna Skrzydlewska –  podkreśla prezydent Radomska, Jarosław Ferenc.

Całkowity koszt basenu powstającego przy ul. św. Jadwigi Królowej w Radomsku oszacowany został na 32,8 mln złotych. Przyznanie 3,5 milionowego dofinansowania z uwzględnieniem ponad 7 milionowego otrzymanego w 2017 roku z zakładanego 22 procentowego wzrosło do 30 proc.

Zaoszczędzone środki, na co uwagę zwraca prezydent Radomska, zostaną przeznaczone m.in. na drogi, w tym na remont ul. Stara Droga w Radomsku.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.