MAREK WYCISZKIEWICZ NOWYM DYREKTOREM MOSIR [VIDEO]

Reklama

Nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener boksu tajskiego Muay Thai Spartan z Radomska, od jutra (2 sierpnia) będzie kierował Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Radomsku.

DSCN4885

– Jestem człowiekiem działania. Całą swoją energię i pasję życiową szczególnie do sportów walki będę chciał przenieść do nowej pracy – mówi Marek Wyciszkiewicz, nowy dyrektor MOSiR. – Drastycznych zmian w MOSiR nie można wcielić od razu, gdyż z tego co zauważyłem, wszystkie obiekty funkcjonują dosyć poprawnie. Niemniej jednak zmiany wprowadzę na pewno, ponieważ chciałbym dążyć do tego, aby Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadził swoją działalność na jak najwyższym poziomie – dopowiada.

DSCN4883

Marek Wyciszkiewicz był jedną z czterech osób branych pod uwagę przy obsadzaniu stanowiska dyrektora MOSiR. – Nie zdradzę państwu pozostałych nazwisk. Były to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeżeli chodzi o pana Marka to poznaliśmy się dwa tygodnie temu. Z przeprowadzonych rozmów dał się poznać jako człowiek pełen pasji i zaangażowania. Myślę, że te cechy jego charakteru przełożą się na funkcjonowanie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – przyznaje prezydent Jarosław Ferenc.

Marek Wyciszkiewicz został powołany na stanowisko dyrektora MOSiR na pół roku. Jeżeli się sprawdzi, umowa o pracę zostanie przedłużona.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD