Solarprojekt
KULTURA

MDK ZAPRASZA NA KONCERT WIEDEŃSKI

4 i 5 stycznia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wystąpi Orkiestra Solistów Wiedeńskich. Koncert poprowadzi znakomity tenor Wiesław Ochman.

Tradycją stało się, że Nowy Rok w Miejskim Domu Kultury w Radomsku witany jest Koncertem Noworocznym Orkiestry Solistów Wiedeńskich. Podczas dwóch koncertów 4 i 5 stycznia 2020 o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wspólnie z orkiestrą dwunastu Solistów (instrumenty smyczkowe i dęte) wystąpią goście: Wiesław Ochman (tenor), Katerina Hebelkova (mezzosopran) i Renata Dobosz (mezzosopran).

Koncert odbędzie się pod kierownictwem muzycznym Piotr Gładkiego, prowadzenie koncertu –  Wiesław Ochman.

Ceny biletów:

do 27 grudnia – 80 zł parter, 70 zł balkon

od 28 grudnia – 90 zł parter, 80 zł balkon

Miejski Dom Kultury zachęca do rezerwacji biletów on-line. Na stronie www.mdkradomsko.pl w zakładce Koncerty należy wybrać preferowaną datę koncertu, następnie godzinę i wcisnąć „Kup bilet”. System przekieruje do pola wyboru sektora (balkon lub parter). Kolejnym krokiem jest wybór miejsca i ceny. Następnie należy stosować się do wskazówek systemu (m.in. określenie rezerwacja czy sprzedaż oraz wypełnienie formularza danymi rezerwującego/kupującego). W sprzedaży i rezerwacji internetowej maksymalna liczba rezerwowanych biletów to 10 szt.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW