Reklama
KOMBIT-kasy
KULTURA

MDK ZAPRASZA NA KONCERT WIEDEŃSKI

4 i 5 stycznia 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wystąpi Orkiestra Solistów Wiedeńskich. Koncert poprowadzi znakomity tenor Wiesław Ochman.

Tradycją stało się, że Nowy Rok w Miejskim Domu Kultury w Radomsku witany jest Koncertem Noworocznym Orkiestry Solistów Wiedeńskich. Podczas dwóch koncertów 4 i 5 stycznia 2020 o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wspólnie z orkiestrą dwunastu Solistów (instrumenty smyczkowe i dęte) wystąpią goście: Wiesław Ochman (tenor), Katerina Hebelkova (mezzosopran) i Renata Dobosz (mezzosopran).

Koncert odbędzie się pod kierownictwem muzycznym Piotr Gładkiego, prowadzenie koncertu –  Wiesław Ochman.

Ceny biletów:

do 27 grudnia – 80 zł parter, 70 zł balkon

od 28 grudnia – 90 zł parter, 80 zł balkon

Miejski Dom Kultury zachęca do rezerwacji biletów on-line. Na stronie www.mdkradomsko.pl w zakładce Koncerty należy wybrać preferowaną datę koncertu, następnie godzinę i wcisnąć „Kup bilet”. System przekieruje do pola wyboru sektora (balkon lub parter). Kolejnym krokiem jest wybór miejsca i ceny. Następnie należy stosować się do wskazówek systemu (m.in. określenie rezerwacja czy sprzedaż oraz wypełnienie formularza danymi rezerwującego/kupującego). W sprzedaży i rezerwacji internetowej maksymalna liczba rezerwowanych biletów to 10 szt.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW