MEBIN

Medale dla strzelców z OKSS ,,10-tka”

 Zawodnicy Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego spędzili trzy pracowite dni na gościnnej strzelnicy KS DRAGON Siedlce podczas XIV Ogólnopolskiego Zlotu Orlików. Starsi zawodnicy wrócili z kolejnymi sportowymi sukcesami, a najmłodsi z olbrzymim bagażem strzeleckich doświadczeń.

W klasyfikacji juniorów open Wiktor Blada oraz Wiktoria Karasek zakwalifikowali się do finału. W ciężkiej rywalizacji zwyciężył Wiktor a Wiktoria uplasowała się na miejscu 5. W klasyfikacji juniorek młodszych Hania Rusin zajęła 12 miejsce a w juniorach młodszych Maks Kępiński 14 lokatę.

Roześmiana trójka naszych młodziczek debiutowała w zawodach tej rangi. Do finału zakwalifikowała się Asia Kucharska lokując się ostatecznie na miejscu 8. Świetnie ze sportowym stresem poradziły sobie Zosia Wilczek oraz Asia Tutaj strzelając swoje „życiówki”. Jedyny nasz młodzik, Adam Wieczorek także zakwalifikował się do finału kończąc go na miejscu 5. Adam uczestniczył również w drugim finale – Finale Strzelania w Sieci kończąc go na miejscu 6 – mówi Sławomir Dziegieć, prezes „10-ki”

Czytaj też: Sukcesy UMLKS Radomsko w tenisie stołowym

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW