Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

MIASTO MA NOWEGO SEKRETARZA

Kamila Malinowska – Sztangreciak została nowym sekretarzem w Urzędzie Miasta w Radomsku. Prezydent Jarosław Ferenc przedstawiając nową sekretarz zauważył, iż pani Kamila posiada odpowiednie kompetencje i wykształcenie.

Kamila Malinowska – Sztangreciak jest pracownikiem samorządowym, pracowała w Urzędzie Miasta Radomsku oraz w Starostwie Powiatowym w Radomsku. – Pani Kamila ma kompetencje, wykształcenie. Myślę, że jest to właściwa osoba do pełnienia funkcji sekretarza miasta. Jej dotychczasowa kariera zawodowa pokazuje, że ma ku temu predyspozycje – zauważa prezydent Radomska.

Nowa pani sekretarz jest rodowitą radomszczanką, ukończyła magisterskie studia ekonomiczne na wydziale socjologiczno-ekonomicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Podyplomowo skończyła rachunkowość i finanse. – Od 2005 roku zajmuję się pracą w administracji samorządowej. Na początku pracowałam w urzędzie miasta, potem byłam audytorem wewnętrznym w Starostwie Powiatowym w Radomsku – informuje sekretarz miasta Kamila Malinowska – Sztangreciak.

 

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW