Luxbud

MIĘDZYNARODOWY SUKCES RAP-U

Jubiler Ako

„Niebiescy” z rocznika 2007 grający pod skrzydłami RAP Radomsko zajęli drugie miejsce w międzynarodowym turnieju rozegranym na Słowacji.

– Cieszymy się ogromnie.  Powód do zadowolenia jest tym większy, ponieważ rok temu, w turnieju w Presovie, RAP również zajął drugie miejsce – mówi trener Krzysztof Kowalski.

Chłopcy trenera Krzysztofa Kowalskiego w sobotę (18 marca) uczestniczyli w turnieju „Futbal Arena Cup” w miejscowości Korna.  W rozgrywkach udział wzięło 20 drużyn z Polski, Czech i oczywiście Słowacji. – Nasz zespół udał się na Słowację dzień przed zawodami razem z zespołem Rakowa Częstochowa. Mecze rozgrywane były w pięknej, nowoczesnej hali ze sztuczną nawierzchnią. Nasz zespół zajął 1 miejsce w grupie eliminacyjnej i w fazie medalowej spotkał się z drużynami GKS Wilkowice oraz FK Duslo Sala – wspomina trener Kowalski.

Wyniki fazy eliminacyjnej:

ESBANK RAP Radomsko – Akademia Juventus Zilina 8:0

ESBANK RAP – FKP Dubravka 5:0

ESBANK RAP – TJ Valesske Mezirici 10:0

ESBANK RAP – FK Roznov 7:0

ESBANK RAP – Petrzalka Bratysława 5:0

ESBANK RAP – FS Slovania 1:1

Wyniki fazy finałowej

ESBANK RAP – GKS Wilkowice 1:0

ESBANK RAP – FS Duslo Sala 0:0

FS Duslo Sala – GKS Wilkowice 3:1

Jak widać po wynikach „niebiescy” z RAP Radomsko grali bardzo dobrze, skutecznie i z polotem zdobywając 37 goli, tracąc tylko jednego. – Sześć wygranych meczów i dwa remisy to przyzwoity wynik – mówi zadowolony K. Kowalski.

ESBANK RAP Radomsko reprezentowali: Szymon Kotliński, Bartłomiej Zieliński, Franciszek Mituła, Bartłomiej Wysocki, Marcel Stawowski, Bartosz Morawiec, Jakub Woźniak, Bartosz Szczepaniak, Mikołaj Ciupa, Maciej Walada, Filip Kowalski.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD