Miejska Rada Seniorów powróciła do obrad

Reklama

Dziś po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią spotkali się członkowie Miejskiej Rady Seniorów.


W obradach uczestniczył prezydent Jarosław Ferenc, który został poproszony o przedstawienie planów na rozwój Miasta Radomska. Prezydent rozpoczął od złożenia życzeń z okazji Europejskiego Dnia Seniora. Omawiając sytuację społeczno-gospodarczą Radomska, podkreślił to, jak dużą i ważną grupę społeczną stanowią seniorzy w naszym mieście. Dlatego warto inwestować w zapewnienie komfortu mieszkańcom, w szczególności środowiska senioralnego.

Prezydent wspomniał tu, chociażby o ofercie dla seniorów kompleksu AQUARA, planach rozwoju mieszkalnictwa komunalnego, rozwoju obiektów rekreacyjnych np. w dzielnicy Wymysłówek z uwzględnieniem potrzeb różnych grup społecznych, pomoc w opiece osób z niepełnosprawnością dzięki budowie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego, rozwój infrastruktury drogowej, modernizacja dróg w centrum miasta czy tworzenie nowych terenów zielonych.

Podczas obrad, rozmawiano także o problemach dotyczących bezpieczeństwa i porządku w mieście, Seniorzy dzielili się z prezydentem swoimi uwagami i spostrzeżeniami, wskazując miejsca, w których należy poprawić poziom bezpieczeństwa.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD