MINIRUNWAY PODSUMOWANY [FOTO, VIDEO]

Reklama

Przez dwa tygodnie młodzi radomszczanie pod czujnym okiem Joanny Sroczyńskiej brali udział warsztatach MDK z projektowania, szycia i modelingu. Innymi słowy najpierw projektowali, potem szyli i pruli, pruli i szyli…

– Przez dwa tygodnie usiłowałam zapanować nad dzieciakami. Było to trudne. Była euforia, były i załamania. Były i rezygnacje z projektu – przyznaje Joanna Sroczyńska.

Wylane łzy i nadszarpnięte nerwy przyniosły efekt. Prace zaprezentowane podczas specjalnego pokazu mody zrobiły wrażenie na gościu specjalnym wydarzenia, którym był Jakub „JACOB” Bartnik.

DSCN4125

– Wspaniała robota, bardzo dużo ciekawych pomysłów, niektóre nawet takie, na które ja bym nie wpadł.  Niektóre z tych rzeczy mogłyby z powodzeniem znaleźć się na wybiegach na światowym poziomie. Teraz już wiecie, że ubrania nie rosną na wieszakach, tylko trzeba włożyć dużo wysiłku, aby one postały – mówił „JACOB”.

Uczestnicy projektu z rąk zwycięzcy pierwszej edycji programu telewizji TVN „Projekt Runway” odebrali pamiątkowe dyplomy. Wielu z nich tuż po wydarzeniu mówiło jednak, iż największą dla nich nagrodą za dwutygodniowy trud była pochwała ich prac.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD