SPORT

MISTRZOWSKA „10 – KA”

Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” był organizatorem najważniejszych zawodów strzeleckich w naszym województwie – Mistrzostw Województwa Łódzkiego w strzelectwie pneumatycznym. Zawody zostały przeprowadzone w Kompleksie Sportowym SOLPARK w Kleszczowie. Zawodnicy „10 – ki” wystrzelali trzy medale. 

-Po raz pierwszy w historii strzelectwa łódzkiego mistrzostwa zostały zorganizowane z użyciem systemu tarcz elektronicznych SIUS – wyjaśnia prezes Klubu „10-ka” Sławomir Dziegieć.
Zawodnicy „10- ki” wystrzelali na nich trzy medale. Złoty medal i tytuł Mistrza Województwa w kategorii mężczyzn zdobył Wiktor Blada, srebrny medal i wicemistrzostwo w kategorii młodziczek w pistolecie pneumatycznym wystrzelała Wiktoria Karasek a brązowy medal w młodzikach w pistolecie zdobył Kuba Gal.
Po zawodach odbyły się obchody 90-lecia Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. Na uroczystość przybyli goście z klubów województwa łódzkiego i kraju oraz władze Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego z prezesem Tomaszem Kwietniem na czele.

(info i foto: OKSS „10-ka”)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close