Młodzi karatecy z Radomska z medalami z Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin

Reklama

Sześcioro podopiecznych Sensei Igora Dotsenko 4 dan, po wakacyjnej przerwie wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin “WKB Junior Polish Open, Galicja Children Cup” w Leżajsku. Radomszczańscy zawodnicy zdobyli aż siedem medali: trzy złote, dwa srebrne i dwa brązowe.


Zawody, które odbyły się 1 października, rozegrane zostały systemem pucharowym z walkami o trzecie miejsce. Walki stały na bardzo wysokim poziomie, a nasi zawodnicy większość starć wygrywali w spektakularny sposób przed regulaminowym czasem.

Dla mnie jest to wielka przyjemność, że mogę trenować z dziećmi i młodzieżą, która chce aktywnie spędzać swój wolny czas i osiągnąć postawione przed sobą sportowe cele. Przed nami dużo wyzwań, a w szczególności Mistrzostwa Europy, w których razem z dziećmi, wezmę udział jako zawodnik – mówi Sensei Igor Dotsenko, Wicemistrz Świata oraz sześciokrotny Mistrz Europy w Karate Kyokushin.

Poniżej indywidualne wyniki:

Pierwsze miejsca w konkurencji kumite zdobyli: Karol Gołczyk, Natalia Dudek.

Drugie miejsca: Marta Łysik, Nikodem Pawlik

Trzecie miejsca: Michał Dudek, Zuzanna Pluta.

Ponadto, pierwsze miejsce w konkurencji KATA wywalczył Michał Dudek.Czytaj też: Udany turniej Zapaśniczego Klubu Sportowego z Radomska

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD