Młodzicy ZKS zdobyli medale na Mistrzostwach Polski

Młodzicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko z medalami na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS.

W sobotę, 18 czerwca drużyna zapaśników wzięła udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Piotrkowie Trybunalskim.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z całej Polski (97 zawodników z 17 klubów zrzeszonych w ramach Ludowych Zespołów Sportowych). Radomszczańska drużyna tym razem w ośmioosobowym składzie stanęła w szranki w walce o tytuł Mistrza Polski LZS.

Najlepszy z naszych zawodników doszedł do finału i wywalczył srebro, trzech zapaśników wywalczyło brązowe medale w dwóch wagach. Drużyna ZKS– u zajęła zaś 6 miejsce. Turniej uważamy za wyjątkowo udany – mówi Sebastian Nowak, trener.

W kat 35 kg Filip Gonera zajął 5. miejsce,

W kat 38 kg Szymon Haś zajął 7. miejsce,

W kat 41 kg Antoni Staniszewski zajął 2. miejsce, a Iwo Kubanik zajął 3. miejsce,

W kat 62 kg Bartłomiej Bałut zajął 13. miejsce, a Mikołaj Olejnikowski zajął 11. miejsce,