MOCNE BRZMIENIE W RADOMSKU

Reklama

Już w najbliższą sobotę 28 kwietnia 2018 r. wystąpi w Radomsku zespół Chaos Engine Research. Koncert odbędzie się w pubie Bourbon Street. Patronat nad imprezą objęła redakcja portalu www.pulsradomska.pl

W najbliższą sobotę 28 kwietnia w Pubie Bourbon Street przy ulicy Kolejowej 2 w Radomsku, odbędzie się koncert grupy Chaos Engine Research, w ramach trasy “XI YEARS OF CHAOS”. Zespół świętował  będzie swoje jedenaste urodziny w towarzystwie formacji Tranquillizer z Częstochowy oraz Synaisthesis z Zawiercia. Otwarcie bram klubu planowane jest na godzinę 19:00.

Bilety w cenie 10 złotych będzie można nabyć przed koncertem. Wieczór ten będzie gratką dla wszystkich fanów mocniejszych, metalowo-rockowych brzmień.

Chaos Engine Research tworzy dźwięki z pogranicza thrashu i groove metalu momentami zahaczając o bardziej progresywne rejony muzyczne. Kapela zaprezentuje utwory z albumu „The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence”, po raz pierwszy na żywo będzie też można usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty, zatytułowanej „Faces”.

Zawierciański Synaisthesis to rock-metalowe granie w czystej postaci a więc przekrój od wolniejszych utworów, o bardziej balladowej charakterystyce do mocniejszych i bardziej energetycznych kawałków. Jako inspirację członkowie Synaisthesis wymieniają: Iron Maiden, Black Sabbath czy też Dream Theater.

Jako pierwsi na scenie pojawią się załoganci częstochowskiej ekipy Tranquillizer, którzy grany przez siebie styl muzyczny określają jako grindcore-disco. Zespół zakończył niedawno pracę nad debiutanckim albumem pod tytułem „Dziesięć” – premiera płyty przewidziana jest na jesień 2018 roku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD