MEBIN

Modernizacja i zakup nowego sprzętu w Pro Familii

Jubiler Ako

W Starostwie Powiatowym w Radomsku we wtorek 8 czerwca zebrała się Rada Społeczna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ,,Pro Familia”.

Po zapoznaniu się ze stanem finansowym SP ZOZ podjęto uchwałę, że zysk wypracowany w ubiegłym roku zostanie między innymi na zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego i medycznego (m. in. aparatu EKG – Holter) oraz na remonty i modernizację przychodni na ul. Przedborskiej i Armii Krajowej. Oprócz prac mających na celu poprawę funkcjonalności i estetykę pomieszczeń obu przychodni zaplanowano także montaż nowoczesnego monitoringu oraz remont instalacji wodno-kanalizacyjnej – tłumaczy Wioletta Bąk-Kempa, rzecznik Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Mówiono także m. in. o organizacji opieki zdrowotnej w czasie pandemii oraz problemach z nieterminowymi dostawami szczepionek przeciw COVID-19 (ZOZ prowadzi cztery punkty szczepień).

Rada Społeczna wystąpiła z wnioskiem o przyznanie dyrektorowi ,,Pro Familii” nagrody rocznej w postaci dwóch miesięcznych wynagrodzeń. Ostateczną decyzję w sprawie nagrody oraz jej wysokości podejmie Zarząd Powiatu.


Czytaj też: Wicemarszałek Zbigniew Ziemba przyjechał do Radomska. Będzie remont i modernizacja łazienek w DPS

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW