MUZEUM ZABRAŁO DZIECI DO WROCŁAWIA [FOTO]

Reklama

Wyjazd udał się wyśmienicie! Dzieci wróciły przepełnione wrażeniami. Tak w skrócie można podsumować wycieczkę do Wrocławia, zorganizowaną przez Muzeum Regionalne w Radomsku w ramach akcji „Lato w mieście”.

Wrocław ponad 50 – osobową grupę dzieciaków przywitał dobrą na zwiedzanie pogodą, bez deszczu i nie za gorąco.

Na drodze uczestników wycieczki w pierwszej kolejności stanęło ZOO, które pokazało  różnorodne oblicza. Dzieciaki wraz z opiekunami podziwiały ogromną ilość odmian i gatunków zwierząt, ptaków, ryb oraz bujną roślinność. Wszystkich bez wyjątku zachwyciło Afrykarium ze swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wielkie akwaria powodowały iluzję przebywania w głębinach. Niemałe wrażenie na dzieciakach zrobiły też krokodyle, hipopotamy i małe pingwiny.

Tuż po opuszczeniu ZOO wycieczkowicze z Radomska udali się do Hali Stulecia, czyli reprezentacyjnego budynku Wrocławia, gdzie historia żyje w harmonii z nowoczesnością, pozwalając na rozrywkę, wypoczynek oraz różnorodną aktywność, przy jednoczesnym odkrywaniu piękna i tajemnic tej części miasta.

Punkt kulminacyjny wycieczki miał miejsce w Ogrodzie Japońskim – wrocławskiej namiastce kultury Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dzieciaki Wrocław opuściły pełne wrażeń, czego wyraz dały w drodze powrotnej do rodzinnego miasta.  Słowem: wyjazd udał się znakomicie!

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD