Na jakie zawody będzie zapotrzebowanie na rynku pracy? PUP w Radomsku zaprasza pracodawców do współpracy

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza do współpracy w planowaniu kierunków szkoleń na rok 2023.


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku zaprasza pracodawców, organizacje pracodawców, organizacje związkowe oraz innych partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie sporządzenia listy zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy.

Informacje te są niezbędne do określenia kierunków szkoleń dla osób uprawnionych na rok 2023 i sporządzenia planu szkoleń, który realnie odzwierciedla potrzeby i wymagania lokalnego rynku pracy.

Z uwagi na konieczność sporządzenia wykazu potrzeb szkoleniowych osób uprawnionych oraz opracowania planu szkoleń na rok następny, prosimy o pisemną informację do 15 grudnia 2022 roku. Jednocześnie prosimy o wnikliwą analizę zgłaszanych propozycji w celu trafnego ustalenia rzeczywistych potrzeb szkoleniowych, aby w konsekwencji móc określić kierunki szkoleń adekwatne do zapotrzebowania lokalnego rynku pracy na zawody i specjalności – mówi dyrektor PUP w Radomsku Renata Koska.

Zgłoszenia należy kierować pisemnie na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko lub drogą elektroniczną na adres – a.krawczyk@pup-radomsko.pl lub k.wroblewska@pup-radomsko.pl.

Osoby do kontaktu:

  1. Aleksandra Krawczyk – specjalista ds. rozwoju zawodowego (pokój 19),
  2. Katarzyna Wróblewska– specjalista ds. rozwoju zawodowego (pokój 19),

tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wewnętrzny 42.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD