NA KAWĘ DO „ELEKTRYKA”

Reklama

Kto powiedział, że szkolna szatnia, to wyłącznie miejsce, w którym uczniowie zostawiają ubrania? W Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku pewna część tego miejsca zamieniona została na szkolną kawiarenkę. W ElektRockCafe jest kanapa, są stoliki, gra muzyka…

Na powstanie takiego miejsca wpadli uczniowie „elektryka”. – Inicjatywa została zgłoszona do organizowanego już po raz drugi w naszej szkole konkursu ph. „Grosik dla Groszka”. Zdobyła największą liczbę głosów i weszła w fazę realizacji – przyznaje dyrektor Adam Jałkiewicz.

Fundusze na powstanie ElektRockCafe przekazała Rada Rodziców. W zaadoptowanie miejsca zaangażowali się uczniowie i nauczyciele. Końcowy efekt może zachwycić. W ElektRockCafe jest czerwona kanapa, mini barek są stoliki, a w tle słychać muzykę. Jak na kawiarnię przystało można wypić kawę i herbatę. Ale nie tylko. W bliskim sąsiedztwie kawiarenki znajduje się szkolny sklepik, w którym można zaopatrzyć się w kanapki czy słodycze.  – Super pomysł. Przed lekcjami czy też w przerwach można spokojnie usiąść porozmawiać z kolegami pijąc przy tym kawę czy herbatę. Można też coś zjeść i oczywiście posłuchać muzyki – przyznaje Ewa Więckowska, uczennica „elektryka”.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD