Nabór do programu Sport dla Wszystkich przedłużony

Reklama

W związku z decyzją Kierownictwa Ministerstwa Sportu i Turystyki, termin składania ofert w ramach Programu Sport dla Wszystkich, zostaje przedłużony do dnia 4 marca 2022 r.

O dofinansowanie w ramach programu mogą ubiegać się organizacje pozarządowe zajmujące się upowszechnianiem sportu i kultury fizycznej.

Program polega na dofinansowaniu zadań upowszechniających sport w różnych grupach społecznych i środowiskowych, a działania te realizowane są poprzez dofinansowanie m.in. zajęć i imprez sportowych, konferencji i publikacji specjalistycznych oraz eventów okolicznościowych, które upowszechniają aktywny model spędzania wolnego czasu, promują sport, jako środek pozytywnie wpływający na utrzymanie zdrowia oraz zapobiegający patologiom społecznym. Działania w tym zakresie obejmują szeroki wachlarz imprez, od zadań o charakterze ogólnopolskim, przez regionalne do lokalnych.

Tegoroczna edycja jest rekordowa pod względem wysokości budżetu na realizację programu i wynosi 60,5 miliona złotych. W stosunku do poprzedniej edycji w budżecie będzie zatem o ponad 36 milionów złotych więcej.

Szczegółowe informacje o Programie, sposobie wypełniania wniosku oraz najczęściej zadawane pytania dostępne są na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki pod adresem: https://www.gov.pl/web/sport/konkurs-na-dofinansowanie-w-2022-roku-zadan-z-zakresu-programu-sport-dla-wszystkich

Czytaj też: KSW BUSHI wraca z Hiszpanii i Czech z 7 medalami

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD