Nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe

Reklama

Przez cały rok to oni dostarczają nam sportowych emocji i powodów do dumy, kiedy odnoszą sukcesy podczas międzynarodowych i krajowych zawodów. Tych najlepszych z najlepszych – zawodników i ich trenerów Starostwo Powiatowe chce uhonorować nagrodami i wyróżnieniami – za każdy medal, wolę walki i ambicję, ale też za wysiłek i wytrwałość na treningach.

Nagrody i wyróżnienia są wyrazem uznania dla:

  • osób fizycznych –zrzeszonych w klubach sportowych lub stowarzyszeniach kultury fizycznej, mających siedzibę i działających na terenie Powiatu Radomszczańskiego – za prezentowany przez nie poziom i osiągnięte wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym;
  • trenerów – prowadzących szkolenie zawodników klubów sportowych lub stowarzyszeń kultury fizycznej mających siedzibę i działających na terenie Powiatu Radomszczańskiego, osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym;
  • innych osób: działaczy klubów sportowych lub stowarzyszeń kultury fizycznej, promotorów sportu lub organizatorów zawodów sportowych, wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, za wkład pracy i zaangażowanie na rzecz rozwoju kultury fizycznej i sportu w Powiecie Radomszczańskim.

Powiat przypomina o konieczności złożenia odpowiednich wniosków w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Radomsku w terminie do 15 listopada 2020 roku. Wniosek powinien dotyczyć osiągnięć sportowych kandydata uzyskanych w okresie od 1 listopada 2019 roku do 31 października 2020 roku.

W szczególnie uzasadnionych sytuacjach dopuszcza się złożenie wniosku o przyznanie nagrody lub wyróżnienia za wszystkie osiągnięcia z przebiegu kariery, ale tylko w przypadku, kiedy wniosek składany jest do Zarządu Powiatu Radomszczańskiego po raz pierwszy, a osiągnięcia w nim wskazane nie były jeszcze przedmiotem rozpatrywania przez Zarząd Powiatu Radomszczańskiego w poprzednich latach.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD